Mená sú známe! Kto opustí dom Big Brother ako štvrtý?
Ďalší týždeň, ďalšie nominácie.
Štvrtý týždeň v Dome Veľkého Brata priniesol ďalšie nominácie. Tentoraz sa však v ohrození ocitli len traja súťažiaci, a to Soňa, František a Tereza. Najviac hlasov získala prekvapivo Soňa - celkovo šesť. Hlas jej dali Tereza, František, Katrin, Karolína, Ella a Tarik. Čo myslíte, kto pôjde domov ako štvrtý?
Aké boli dôvody nominácií práve Terezy, Sone a Františka, sa dozviete vo videách: