Diváci opäť hlasovali: Vilu opustil jeden z párov
Pri ohnisku bolo opäť dusno. Tieto páry ostávajú vo vile.
Vo vile sa konal ďalší dumping, teda vyraďovanie. Medzi ohrozené páry sa dostali Jacob a Tina, Sabina a Dejv a Natália s Davidom. Diváci opäť hlasovali a rozhodovali, ktorý pár je najviac kompatibilný. Ten, ktorý skončil na poslednom mieste, musel vilu opustiť.
Odteraz je vo vile len päť párov, ktoré sa musia posnažiť o to, aby sa dostali do finále. To sa už nekompromisne blíži! Sledujte rozhovor s vypadnutým párom v novej časti Beach Hut s Gabčou:
Sledujte nové epizódy Love Islandu na Voyo!
Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.