Fábio otvorene prehovoril o vzťahu s Naty: Takto to medzi nimi je po šou
Bývalý účastník Love Islandu odpovedal na to, čo sa ho pýtajú všetci.
Fábio a krásna Naty tvorili v Love Islande pár a ako prví museli šou opustiť. Odkedy sú „vonku“, tak ich fanúšikov nič iné nezaujíma, iba to, či tvoria pár aj po ich odchode zo šou.
Fábio sa teraz rozhodol prehovoriť a na svojom konte na sociálnej sieti nahral vyjadrenie. „Nie som s Naty, vo vile sme pár tvorili veľmi krátko. Potom sme prišli do reality, boli sme v kontakte, písali sme si, bol som v Bratislave a videli sme sa. Nesedíme si v niektorých veciach a pár netvoríme,“ vysvetlil Fábio.
TIP: Diváci znova rozhodli: Z Love Islandu vypadol tento pár
Sledujte finále Love Islandu v nedeľu na Voyo!
Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.